17-годишните от "Черно море" разгромиха с лекота "Пирин" Благоевград

Разгромна победа записа "Черно море" в Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов завършиха 4:0 при гостуването си на "Пирин" в Благоевград в мач от 14-ия кръг на шампионата.

Прочети още: 17-годишните от "Черно море" разгромиха с лекота "Пирин" Благоевград

ПСК „Черно море” направи фурор на турнира Burgas Swimming Open

Плувният шампион ПСК „Черно море” се представи блестящо на силния турнир Burgas Swimming Open, който се проведе на ОЗК Парк Арена в красивия южен град през уикенда.

Прочети още: ПСК „Черно море” направи фурор на турнира Burgas Swimming Open

Кой грабна купата "Черно море" по кану-каяк

50 състезатели от 8 лицензирани спортни клуба взеха участие в четвъртото издание на купа "Черно море" по кану-каяк, съобщиха от дирекция „Спорт“ към Община Врана.

Прочети още: Кой грабна купата "Черно море" по кану-каяк

"Дея Спорт" с показно срещу волейболистите на "Марек Ивкони"

Отборът на "Дея Спорт" постигна рутинна победа с 3:0 гейма в Дупница срещу местния "Марек Ивкони".

Прочети още: "Дея Спорт" с показно срещу волейболистите на "Марек Ивкони"

Най- добрите български пилоти се включват в рали „Писта Бургас“

49 изявени пилоти ще мерят сили в 20-то издание на рали „Писта Бургас“. Надпреварата ще се проведе този уикенд, а трасето на гонките отново ще е пътен възел „Вая“. В събота от 13:00 до 16:00 часа ще се проведат квалификациите за място в стартовата решетка.

Прочети още: Най- добрите български пилоти се включват в рали „Писта Бургас“