Вече е ясна програмата за мачовете от следващия сезон 2019/2020 в националната

Прочети още: Шампионът по волейбол „Нефтохимик 2010“ домакинства на ЦСКА в първия кръг от Суперлигата

Ултрамаратонец бяга 1200 км по трасето на коридор 8

От сградата на община Варна днес стартира 1200-километровото бягане на ултрамаратонеца Красимир Георгиев по трасето на паневропейския транспортен коридор №8,

Прочети още: Ултрамаратонец бяга 1200 км по трасето на коридор 8

Вая Драганова спечели титла в в многобоя на турнира "Руми и Албена" във Варна

Вая Драганова от клуб "Левски Триадица" спечели титлата в многобоя при жените в 23-ото издание на международния турнир по художествена гимнастика "Руми и Албена" във Варна.

Прочети още: Вая Драганова спечели титла в в многобоя на турнира "Руми и Албена" във Варна

Благотворителен турнир по футбол за купата на СФК "Свети Никола"

Рекордните 22 отбора от 8 държави /Сърбия, Румъния, Босна и Херцеговина, Македония, Хърватска, Черна гора, Словения и България

Прочети още: Благотворителен турнир по футбол за купата на СФК "Свети Никола"

Българският ансамбъл спечели злато

Българският ансамбъл спечели златния медал на финала на съчетанието с три обръча и два чифта бухалки на първата за годината Световна купа по художествена гимнастика в италианския град Пезаро.

Прочети още: Българският ансамбъл спечели злато